Stručné CV

Profesní životopis a něco o mě

V realitách pracuji od roku 2003. 15 let jsem byl makléřem a později majitelem kanceláře (franšízy) RE/MAX. V červnu 2021 jsem se rozhodl pokračovat dál pod vlastním jménem ve spolupráci s realitní kanceláří RE | Partners. Mám zkušenosti, portfolio spokojených zákazníků a mohu pro vás být levnější. Kvalitu služeb, postupy a jistoty vám poskytnu ve stejné kvalitě. Spolupracuji se stejným advokátem, fotografem, home-stagerkou…

Mám také zkušenosti s bytovou problematikou. Byl jsem předsedou družstva vlastníků – prováděl jsem rozdělení domu na jednotky a převáděl byty do vlastnictví členů družstva.

Makléř by měl zajistit výhodný, bezpečný, hladký a případně rychlý prodej nemovitosti. Všichni makléři vám to slíbí, dokonce každý začátečník – je to obchod.

A nikdo si dosud nekoupil nemovitost jen proto, že ji nabízí známá značka.

Do roku 2003 jsem pracoval v prostředí bank a pojišťoven. Byl jsem projektový manažer v Unicredit a.s. (mj. zodpovědný za systém pro zpracování hypoték), později jsem se hodně naučil jako obchodní konzultant pro finanční sektor v globálních IT společnostech SAP a.s. a NCR Teradata. Mluvím anglicky a německy, rozumím rusky.

Mám 2 dospělé děti – dceru a syna. Moje koníčky jsou sport (běh, cyklistika, běžky), tak trochu psychologie a esoterika (vykládám Tarot), cestování.