Stručné CV

Nějaké ty základní informace

V realitách pracuji od roku 2003. 15 let jsem byl makléřem a později majitelem kanceláře (franšízy) RE/MAX. V červnu 2021 jsem se rozhodl pokračovat sám pod svým jménem. Mám zkušenosti, portfolio věrných zákazníků, je to pro mě ekonomicky výhodnější a mohu pro vás být levnější. Kvalitu služeb, postupy a jistoty vám poskytnu stejné jako dříve, nemám důvod cokoliv měnit. Nadále spolupracuji se stejným advokátem, fotografem, home-stagerkou. Při prodeji spolupracuji s každým makléřem, který přivede kupujícího. Mám kancelář na Národní 341/23, Praha 1.

Velká realitní síť vám dá jistotu standardního prostředí, ale vedle schopných makléřů je i tam velké množství začátečníků a lidí bez obchodních schopností. S makléřem prodávejte jen tehdy, pokud věříte, že jeho realitní zkušenosti a manažerské schopnosti zajistí výhodný, bezpečný, hladký a případně rychlý prodej nemovitosti.

Do roku 2003 jsem pracoval v prostředí bank a pojišťoven. Byl jsem projektový manažer v Unicredit a.s. (mj. zodpovědný za systém pro zpracování hypoték), později jsem se hodně naučil jako obchodní konzultant pro finanční sektor v globálních IT společnostech SAP a.s. a NCR Teradata. Mluvím anglicky a německy, rozumím rusky.

Mám 2 dospělé děti – dceru a syna. Moje koníčky jsou sport (běh, cyklistika, běžky), tak trochu psychologie a esoterika (vykládám Tarot), cestování.