Chystáte se pronajmout?

Co nejdříve, solidnímu zájemci?

Řeknete mi svou představu o výši nájemného a o podmínkách nájmu. Já zajistím kvalitní marketing, zájemce prověřím a připravím vám opravdu dobrou nájemní smlouvu. Společně předáme nemovitost nájemníkovi.

Moje odměna je jeden nájem, ale vaši nemovitost pronajmu alespoň o měsíc dříve.  A dokud není pronajato, pracuji zadarmo.

1. Dohoda na podmínkách

Dohodneme se na výši nájemného a na podmínkách nájmu. Poradím vám s drobnými úpravami, které nejsou drahé a zatraktivní nemovitost. Podepíšeme jednoduchou objednávku realitních služeb.
Zhotovím dokonalé fotografie a vyhotovíme 3D schéma. U významnějších nemovitostí objednám virtuální prohlídku u profesionálního fotografa.

2. Marketing nemovitosti

Připravím text inzerátu tak, aby nejen dobře popsal skutečný stav a aby byl co nejatraktivnější pro potenciálního zájemce. Inzerát publikuji na nejvyhledávanější internetové servery prostřednictvím našeho informačního systému, který obsahuje poptávky všech makléřů RE/MAX (Je nás jen v ČR 1500, takže se stává, že je nemovitost pronajata ještě před tím, než ji zveřejníme.).

3. Prohlídky a prodej

Zájemcům o pronájem zodpovím jejich otázky, zjistím, jak vážný je jejich zájem a jaké mají reference. Představím jim nemovitost, zodpoví m otázky a poradím při rozhodování. S vážným zájemcem projedná vaše podmínky nájmu (délka nájmu, počet nájemníků, převody energií, domácí zvířata atd.). O tom, komu nemovitost pronajmete, rozhodnete samozřejmě vy.

4. Nájemní smlouva a předání

Připravím nájemní smlouvu. Vzory nájemních smluv máme od renomované advokátní kanceláře a jsou postaveny tak, aby detailně specifikovaly všechny podmínky nájmu. Nájemce prověřím v registrech exekucí a dlužníků.
Budu vám asistovat při předání nemovitosti, pomohu vám s odečtem energií a jejich převodem. (Budete mít u předání svědka.).